Gdzie kupić

Produkty IDEST dostępne są w ciągłej sprzedaży u uczestników Polskiej Sieci Handlowej Partner XXI Sp. z o.o. oraz w oddziałach Partnera XXI w Warszawie i Zabrzu.

Zakupów produktów marki IDEST można dokonać, w dogodny i szybki sposób, poprzez platformę sprzedażową Partnera XXI iss.partner21.pl

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Uczestnicy polskiej sieci handlowej Partner XXI

Bawi

Białystok

Bawi

 • Białystok

P.H.U. BAWI S.A. jest największym w regionie północno-wschodniej Polski przedsiębiorstwem oferującym art. szkolne, biurowe i higieniczne. W 1996 roku - właściciel firmy Bawi Leszek Wizner był głównym pomysłodawcą i twórcą Ogólnopolskiej Sieci Partner XXI. Firma zrealizowała projekt wspólfinansowany ze środków Unii Europejskiej - "Człowiek -najlepsza inwestycja". Posiada certyfikat rzetelności. Firma została założona w 1991 roku i od tej pory notuje stały wzrost przychodów ze sprzedaży oraz zysków. Priorytetem współpracy naszej firmy z Klientem jest jego zadowolenie, które osiągamy dzięki profesjonalnej obsłudze oraz bardzo wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Realizując naszą politykę stawiamy na: ciągłą poprawę jakości i elastyczność obsługi, miłą i przyjazną atmosferę, dążenie do tego, aby nasza praca dawała satysfakcję Klientom, Dostawcom i Pracownikom. Dzięki prezentowanej Polityce jakości osiągamy przewagę nad konkurencją oraz zapewniamy długofalową współpracę cechującą się trwałymi, partnerskimi relacjami.

Beskid Plus

Bielsko-Biała

Cieszyn

Beskid Plus

 • Bielsko-Biała
 • Cieszyn

Firma Beskid Plus rozpoczęła działalność na rynku materiałów do długowiecznego zabezpieczania archiwaliów w początkach lat 90-tych. Wówczas rozpoczęli współpracę z Archiwami Państwowymi na dostawy pudeł archiwizacyjnych z tektur bezkwasowych. Na przestrzeni lat, do najwyższej jakości produktów, przekonali wiele instytucji reprezentujących podmioty administracji państwowej oraz sądowniczej, biblioteki, muzea oraz firmy prywatne świadczące usługi archiwizacyjne. Obecnie są największym, na polskim rynku, dostawcą opakowań archiwizacyjnych wykonywanych z materiałów bezkwasowych. W kwietniu 2010 roku otworzyli pierwszą w Polsce, komercyjną pracownię wyposażoną w ploter tnąco-bigujący umożliwiający wykonywanie jednostkowych opakowań bezkwasowych o indywidualnych wymiarach w systemie OMNI-BOX. Przy zamówieniach specjalnych np. na opakowania wykonane technikami introligatorskimi – wymagających oszacowania kosztów zużytych surowców, matryc, zobowiązujemy się, w czasie nie dłuższym niż 2 dni, dokonać kalkulacji cenowych.

Biuro Market

Kielce

Biuro Market

 • Kielce

Firma Biuro Market powstała w 1992 r. Nowocześnie zaprojektowany własny obiekt, parking, miła i profesjonalna kadra pracowników, kompleksowa obsługa w zakresie biuroserwisu oraz darmowy dowóz do klienta - to atuty firmy. Oferowane przez Biuro Market produkty spełniają wzelkie światowe wymagania pod względem jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Oferta firmy obejmuje szeroki asortyment materiałów biurowych, zaczynając od najdrobniejszych produktów np. pinezki, dziurkacze, zakreślacze, po materiały ekspoloatacyjne do drukarek i profesjonalny sprzęt biurowy - laminatory, bindownice, niszczarki dokumentów, notebooki.

Celta

Wrocław

Legnica

Kłodzko

Bogatynia

Oleśnica

Celta

 • Wrocław
 • Legnica
 • Kłodzko
 • Bogatynia
 • Oleśnica

Firma Celta działa na rynku artykułów biurowych od 1993 roku. Jesteśmy udziałowcem ogólnopolskiej sieci hurtowni Partner XXI i jej przedstawicielem na terenie Dolnego Śląska. Do najistotniejszych grup asortymentowych w naszej ofercie należą: artykuły piśmiennicze, artykuły do segregacji dokumentów, druki akcydensowe, galanteria biurowa, komputerowe materiały eksploatacyjne, koperty, papiery, rolki, urządzenia biurowe.

Famex

Radom

Famex

 • Radom

Firma Famex Jastrzębscy powstała w 1990r. Osiem lat później zostaliśmy udziałowcem największej polskiej sieci sprzedaży artykułów biurowych Partner XXI. Obecnie jesteśmy czołowym dystrybutorem materiałów biurowych i szkolnych w regionie radomskim. Współpracujemy z wiodącymi producentami i importerami z branży papierniczo-biurowej. Zapewniamy profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie biur i instytucji. Nowoczesna hala sprzedaży umożliwia szczegółowe zapoznanie się z oferowanymi przez nas produktami. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy Działu Handlowego służą radą i pomocą przy wyborze odpowiednich materiałów i urządzeń biurowych. Stale poszerzając gamę oferowanych produktów oraz zwiększając poziom i zakres świadczonych usług staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Gross

Łódź

Gross

 • Łódź

Dzięki współpracy z największymi producentami i dystybutorami oferuje Klientom produkty najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby Klientów, stale usprawniając poziom naszych usług. W codziennej pracy kierujemy się normami etycznymi, uczciwością i rzetelnością. Są częścią społeczności lokalnej, toteż wspierają jej działania i zamierzenia. Sukces firma osiąga dzięki pracownikom - to oni kształtują wizerunek Gross Sp. J. Firma od 14 kwietnia 2005 posiada certyfikat ISO 9001:2000. Jako udziałowiec sieci Partner XXI proponujemy następujące warunki współpracy: katalog zawierający ponad 4000 produktów, towary na życzenie - produkty specjalistyczne lub inne towary nieobjęte katalogiem, ekonomiczne produkty własnej marki Idest, atrakcyjne ceny, dogodne warunki płatności, specjalne oferty - promocje, programy dla stałych i nowych Klientów, dodatkowe usługi - nadruki na kopertach, na kalendarzach, wyrób pieczątek.

Hurt Papier

Rzeszów

Jarosław

Lubaczów

Krosno

Sanok

Lublin

Zamość

Hurt Papier

 • Rzeszów
 • Jarosław
 • Lubaczów
 • Krosno
 • Sanok
 • Lublin
 • Zamość

Hurt Papier istnieje od 1991 roku, świadczy usługi biuroserwisowe w zakresie kompleksowego zaopatrzenia biur w materiały biurowe, a także jest jedną z największych hurtowni papierniczych na Podkarpaciu. Jednocześnie należy do grona największych dystrybutorów tych produktów w Polsce. Jako lokalny lider branży papierniczej i artykułów biurowych stale poszerzamy asortyment oferowanych produktów, proponując klientom wachlarz kilkunastu tysięcy wyrobów renomowanych marek sprawdzonych i cenionych producentów. Dzięki wieloletniej i owocnej współpracy z największymi importerami, dystrybutorami i producentami branży biurowo-papierniczej oferujemy naszym Klientom dostęp do szerokiej gamy produktów najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Jako lokalny lider branży papierniczej i artykułów biurowych stale poszerzamy asortyment oferowanych przez nas produktów, proponując naszym klientom wachlarz kilkunastu tysięcy wyrobów renomowanych marek sprawdzonych i cenionych producentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wciąż podnosimy jakość świadczonych usług, traktując każdego z naszych klientów w sposób indywidualny i profesjonalny.

Kleks

Toruń

Kalisz

Kleks

 • Toruń
 • Kalisz

Firma Partner XXI Kleks rozpoczęła swoją działalność w 1991r. jako hurtownia artykułów szkolnych i biurowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi zajmujemy obecnie znaczące miejsce wśród dystrybutorów artykułów szkolno-biurowych na rynku kujawsko-pomorskim. Od 1997r. jesteśmy zrzeszeni w ogólnopolskiej sieci handlowej Partner XXI. Łącząc nasze siły i wspólne doświadczenia utworzyliśmy bazującą wyłącznie na polskim kapitale silną i stabilną organizację. Firma działając od ponad dwudziestu lat na rynku ma przyjemność obsługiwać klientów nie tylko w sprzedaży biuro serwisowej, hurtowej, ale również z powodzeniem obsługuje instytucje w drodze zamówień publicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy platformę internetową oraz wprowadziliśmy nowoczesny system zarządzania gospodarką magazynową WMS (Werehouse Management System). O jakości naszych usług świadczy szereg listów referencyjnych dostępnych w naszej siedzibie.

Paxer

Olsztyn

Paxer

 • Olsztyn

PAXER Centrum Zaopatrzenia Biur działa w Olsztynie i w regionie warmińsko – mazurskim od 25 czerwca 1991 roku. W 1998r. przystąpiliśmy do ogólnopolskiej sieci największych, polskich hurtowni z branży papierniczo – biurowo – szkolnej - PARTNER XXI. Dzięki partnerskiej współpracy z najlepszymi producentami i importerami, oferujemy Klientom produkty najwyższej jakości oraz konkurencyjne warunki zakupu i sprzedaży naszych produktów. Naszym głównym celem jest najwyższa jakość, dążenie do nowoczesności, profesjonalna i partnerska współpraca z Klientami. Istniejemy dla Klientów i to z Nimi i dla ich zadowolenia chcemy budować przyszłość tworząc długotrwałe, partnerskie relacje. Dokładamy wszelkich starań i ciągle zabiegamy o to, by zapewnić Odbiorcom profesjonalny i nowocześnie zorganizowany serwis na najwyższym poziomie. Na sukces naszej firmy pracuje ponad 50 pracowników odpowiedzialnych za analizę potrzeb klienta, stałe usprawnianie świadczonych przez nas usług oraz bezpośrednią i posprzedażową obsługę. Dzięki rozbudowanej flocie liczącej 18 samochodów zamówiony towar dostarczamy w ciągu 24h. Dotychczasowe nasze sukcesy zostały osiągnięte dzięki rzetelności, uczciwości, elastyczności i indywidualnemu podejściu do potrzeb Klientów. Posiadamy Certyfikat Rzetelnej Firmy, który potwierdza naszą wiarygodność.

Pik

Bydgoszcz

Gryfice

Sopot

Koszalin

Pik

 • Bydgoszcz
 • Gryfice
 • Sopot
 • Koszalin

Firma PARTNER XXI-PIK powstała jako Spółka Cywilna we wrześniu 1990 roku w Bydgoszczy. Początkowo firma zaopatrywała sklepy papiernicze i wielobranżowe. Od listopada 1998 roku Firma stała się współwłaścicielem największej sieci handlowej branży biurowej w Polsce PARTNER XXI. Kolejnym etapem było połączenie z trójmiejską firmą All4office - w styczniu 2007 roku. 4 listopada 2013 roku na mocy porozumienia z Firma Partner Ika -90 nastąpiło połączenie Partner XXI-Pik z tą firmą, w wyniku czego powstały oddziały W Kposzalinie i Gryficach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły papiernicze i sprzęt biurowy najwyższej jakości - współpracujemy z najlepszymi i najbardziej uznanymi producentami oraz dostawcami. Jesteśmy nowoczesną firmą na co dzień pracującą w oparciu o wspaniale wydany katalog produktowy sieci. Dysponujemy własną flotą samochodową, a to daje nam możliwość bezpłatnych dostaw do naszych Klientów. Nasi Reprezentanci Handlowi swoją wiedzą i doświadczeniem zapewniają optymalne dostosowanie oferty produktowej do potrzeb Klientów, zespół Telemarketerów służy pomocą i fachową poradą zaś Kurierzy dostarczają zamówiony towar w 24h.

Premium

Płock

Premium

 • Płock

Partner Premium jest spółką jawną, założoną przez Tomasza Salatę w roku 1993. Od 1998r. należy do grupy największych polskich przedsiębiorstw branży artykułów biurowych, papierniczych i szkolnych tworzących Ogólnopolską Sieć Handlową Partner XXI. Firma zajmuje się: kompleksową obsługą biur i urzędów, dystrybucją materiałów branży biurowej i papierniczej, produkcją artykułów stemplarskich innowacyjną metodą laserową CO2, wykonuje grawer i nadruki na własnych i powierzonych materiałach reklamowych oraz trofeach sportowych, oferujemy szeroką gamę materiałów piśmiennych , prowadzi skup pustych opakowań tuszów i tonerów, świadczy usługi w zakresie opraw dokumentów. Aktualnie zatrudnia 33 pracowników w tym 5 aktywnych Przedstawicieli Handlowych. Od roku 2006 posiada własną, nowoczesną siedzibie / 1800 m2 / pod nazwą Galeria Biurowa. Firma zlokalizowana jest przy Al. Piłsudskiego łączącej Płock z centrami handlowymi. Posiada parking na 50 samochodów.

Prooffice net

Kraków

Prooffice net

 • Kraków

Firma jest obecna na rynku małopolskim od 1993 roku. Podstawą działalności ProOffice Net jest kompleksowe zaopatrzenie biur w papier , komputerowe materiały eksploatacyjne, materiały i urządzenia biurowe niezbędne do bieżącej działalności. Dzięki współpracy z najsolidniejszymi dostawcami w branży gwarantuje wysoką jakość dostarczanych produktów i ciągłość dostaw przy zachowaniu wysokiego wskaźnika kompletacji. Zapewniamy 24 godzinną realizację zamówień w Małopolsce i 48 godzinną na terenie kraju, bezpłatną dostawę, dostępność do ponad 6000 produktów. Firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001:2008.

Solo-Kolos

Częstochowa

Solo-Kolos

 • Częstochowa

Początki firmy P.W. Solo-Kolos Sp. z o.o. sięgają 1993 r. Już od ponad dwudziestu lat zajmujemy się szeroko pojętą dystrybucją papieru i galanterii papierniczej oraz kompleksowym zaopatrzeniem Klientów w artykuły i urządzenia biurowe. Zapewniamy kompleksową obsługę w ramach biuroserwisu gwarantując ekspresowy dowóz towarów własnym transportem z własnego magazynu. Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy witrynę internetową www.solokolos.pl. Witryna ułatwia składanie zamówień oraz znacznie przyspiesza proces ich realizacji. W trosce o podnoszenie jakości świadczonych usług wdrożyliśmy również System Zarządzania Jakością spełniający wymagania normy ISO 9001:2008. Certyfikowany System obejmuje m.in. świadczenie usług biuroserwisowych, sprzedaż artykułów papierniczo-biurowych, obsługę systemów przetargowych, produkcję i sprzedaż galanterii papierniczej. W 2014 roku przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Sieci Handlowej Partner XXI.

Na swoich stronach wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. więcej informacji Akceptuję